Firma ENERGOHAUS, pripravila výhodnú alternatívu Dom v cene bytu.Ceny bytov ešte stále stúpajú, respektíve si držia svoju finančnú hodnotu, aj napriek veku bytov. Mnohokrát si poviete, že zatiaľ kúpime byt a časom si splníme svoj sen o svojom vlastnom dome. Ak nie ste príliš náročný a nepotrebujete honosnú či prepychovú stavbu, firma ENERGOHAUS ,má pre vás pripravenú ponuku rodinných domov za prijateľnú cenu.

Každá stavba rodinného domu je plnením snov o spôsobe života a bývaní, výsledkom čoho je objekt s určitými estetickými, konštrukčnými a fyzikálno-technickými vlastnosťami. Úsporné bývanie je predovšetkým také, kde sú náklady na vykurovanie minimalizované.

Dom si skoro každý stavia na celý život, ale aj pre ďalšie generácie. Už pri jeho voľbe a predovšetkým jeho tepelných vlastností. Domy stavané podľa súčasných predpisov spotrebujú 90 – 120 kWh/m2 obytnej plochy za rok. Nami realizované energeticky úsporné domy spotrebujú okolo 47 kWh/m2 za rok. Energetická úspornosť domov je daná nielen nákladmi na kúrenie, ale tiež nákladmi na klimatizáciu. Domčeky, ktoré staviame technológiou VELOX, klimatizáciu nepotrebujú, lebo vysoká tepelná zotrvačnosť vyrovnáva denné a nočné teploty. Dom na kľúč je kompletná služba,ktorá zahŕňa celý proces, od návrhu riešenia až po jeho uskutočnenie a odovzdanie projektu – kľúčov. V cene stavby na kľúč sú zahrnuté aj základy a základová doska, hrubá stavba, rozvody, elektrina, voda, kúrenie, omietky – exteriér aj interiér, podlahy, strop, kúpeľňa – stavba je pripravená na užívanie. Samozrejmosťou sú aj základné terénne úpravy. Stavby realizujeme na celom území Východného Slovenska, podmienkou je vlastný stavebný pozemok. Pri výbere rodinného domu z katalógu je možnosť úpravy projektu podľa vašich predstáv. Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak prídete na obhliadku vzorového domu, kde sa sami môžete presvedčiť o kvalitách našich stavieb.

Pomôcka pre výpočet orientačnej ceny hrubej stavby (základová doska, nosné murivo, priečkové murivo, stropy, strecha, okná, práca) si môžete vypočítať ak zastavanú plochu základov vynásobíte od 480,-€/m² pri jednopodlažnom dome typ bungalov a od 690,-€/m² pri dome s poschodím.
Orientačnú cenu domu na kľúč si môžete vypočítať ak zastavanú plochu vynásobíte od 800,-€/m² pri jednopodlažnom dome- bungalov a od 1100,-€/m² pri dome s poschodím.Cena na klúč obnáša – hrubá stavba + rozvody elektrika,kúrenie,voda,omietky-exterier a interier, podlaha, strop, kupelka – stavba pripravená na užívanie.

Ak máte záujem kontaktujte nás

  • možnosť výstavby po celom území Východného Slovenska
  • možnosť úpravy projektu podľa vlastných predstáv
  • stavby sú riešené s kvalitných stavebných materiálov, nejedná sa o drevostavbu
  • v cene sú zahrnuté základy a základová doska
  • podmienka vlastný pozemok